הקדמה בקטנה:

הפוסט הזה נכתב, נמחק, שוכתב, נח כמה ימים במחברת הפוסטים שלי, עבר למחשב ושם בביתו החדש עדיין לא ידע מנוחה. לא שיש בו דברים ברומו של עולם, הוא פשוט 'תמונה' אחת (מיני רבות) שלי ושל העולם שלי.

מאוד התלבטתי (כמה מפתיע) אם להעלות אותו. כאילו מה כל כך חשוב כאן (ומה בעצם חשוב בשאר הפוסטים שלי) ואולי לא יבינו אותי נכון, והוא קצת לא עבר את הקורא בבית ואני לא כל כך בטוחה אם אני רוצה לפרסם ומצד שני זה מבאס לגנוז ועוד כל מיני מחשבטות (לא טעיתי: מחשבה + התלבטות).

אז החלטתי (כן, גם זה קורה) לשחרר אותו לאוויר העולם, בסופו של דבר הוא חלק ממני. תמיד יהיו כאלו שיאהבו פחות, יותר, או בכלל לא.

וגם זה בסדר..

הקשר בין אמצעי מניעה למטרות שלי

ניסיתי כבר הכל. חיוך מנומס וחצי מנומס, חצי הפניית גב, לא תודה, לא אני לא מחפשת משהו מסוים ובטח לא את ההוא במבצע. התגנבות יחידים, הגעה בשעות לא הגיוניות (שבת בבוקר לדוגמא) – כלום לא עזר ותמיד מאיפה שהוא צצה לה החייכנית שמסמנת אותי כמטרה הבאה שלה.

זה מבצע בשבילי, באמת. קושי עצום (ולא, אני לא מגזימה) להיכנס לאותם מקומות מרובי המדפים והעמוסים בכל טוב של בשמים, קרמים, מוצרי איפור ועוד כל מיני לא שייכים.

הרגעים המכוננים שלי הם בטרום כניסה, לאן לפנות במיידי כדי שלא ייפנו אלי. לגשת ישר למדף משקפי הקריאה ולעשות בדיקה עצמית (רק אני והמראה שלי) כי ממש דחוף לי להבין מה אני קוראת או למדף אמצעי המניעה כי שם אף אחד לא נמצא (בדרך כלל), או מציק. אלא אם כן כבר הגיע מישהו לפני והוא עומד נטוע במקום ובוהה או מגניב מבטים לצדדים -ברוכים באים שנות ה 80 (וכן, עברתי ללשון זכר) או פשוט להראות חדורת מטרה – כל מטרה.

#לאעוזר!

גילוי נאות:

אין כאן שום ביקורת או ציניות על נותנות השירות. כל עבודה מכבדת את בעליה.

אני הבעיה!

23 שנים שלי בתחום המכירות והשירות (בעאההההההההה) לא עוזרות! שאני בצד השני של המתרס, התגובה שלי לפעמים, כהגדרתו של בן זוגי – יכולה להקפיא קרחונים.

ולכן, אני צועדת בבטחה אל עבר המטרות שלי או מה שאני חושבת כך לפחות ו…אלוהי הפדיחה, כמה פעמים שניסיתי לבחור לי קרם לפנים, בושם או כל מוצר קוסמטי אחר  ובדקתי, הרחתי, דגמתי, בזבזתי מלאאאא זמן ,התלהבתי והתחלתי לצעוד מאושרת אל עבר הקופה ובשבריר של שניה הרסו לי את ה-כל.

"את יודעת שהקרם הזה לעור מאוד בוגר ויבש. זה מתאים בעיקר לטווחי גיל 70-80. המייק-אפ הזה הוא על בסיס שמנים, עם סוג העור שלך (..מהיכן ומאיפה בדיוק היא שואבת את האינפורמציה הזו?) עדיף שתשתמשי על בסיס מים. הבושם הזה לא במבצע של השני ב- 50%. זה סרום לילה לפעולה משלימה רצוי מאוד להשתמש גם בקרם לילה."

 

חישוב מסלול מחדש: להיעזר בחייכנית או לנטוש את המערכה.

נוטשת. בארור שנוטשת.

וכמו שאמרתי – אני הבעיה!

הנבחרים :)
הנבחרים 🙂

תגובות בפייסבוק:

תגובות בפייסבוק

השאירו תגובה או התלבטות משלכם :)

תפריט נגישות